Umudumu hiç kaybetmedim.

Bölgesel Amatör Lig’in 11.haftasında Balıkesir deplasmanında Havran Fatih Belediyespor’la deplasmanda çok kritik bir maça çıkacak olan Kartalspor karşılaşmanın hazırlıklarını Kartal Mimar Kubilay Köse Stadyumunda sürdürdü.

Kartalspor Kulüp Başkanı Ali Apaydın, Havran Fatih Belediyespor karşılaşmasının hazırlıklarını Muhasip Üye Sayit Karagöz’le birlikte takip ederken teknik direktör Erol Kapusuz’dan takımın son durumu hakkında bilgiler aldı.
Sportakip olarak kulüp başkanı Ali Apaydın’la yaptığımız görüşmede, Çayırovaspor maçının dönüm noktası olduğunu, o gün yaptıkları hoca değişikliği ve oyuncu transferlerinin olumlu sonuç verdiğini, takımın içindeki potansiyelin dışarı çıktığını ifade etti.

Havran maçına, maç sabahı saat 07:00’da kulüp binası önünden iki otobüs kaldıracaklarını, bu sayının taraftarın potansiyeline göre arttırılabileceğini belirten Apaydın, taraftarın takımı sahiplenmeye başladığını, bundan mutlu olduğunu ve onlarında mutlu olmasını istediğini söyledi.

Kartalspor teknik direktörü Erol Kapusuz ise Havran Fatih Belediyespor takımının yabana atılacak bir ekip olmadığını, puansız olmalarının kimseyi aldatmaması gerektiğini ve kendilerinin olayın ciddiyetinin farkında olduklarını söyledi.