Kartalspor’da Erol Kapusuz Dönemi Sona mı eriyor?

Bu sezon Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 9.Grupta mücadele eden Kartalspor, sezona teknik direktör Sadettin Demirtaş’la başlamış fakat ilk üç haftada alınan mağlubiyetler sonrasında teknik ekiple yollarını ayırmıştı.

Sadettin Demirtaş’ın ayrılmasıyla teknik ekip arayışına giren ve kısa sürede Erol Kapusuz ile anlaşan Kartalspor yönetimi, ilk etapta teknik ekibin istediği oyuncuları kadrosuna katarak kötü gidişe dur demek istedi. Nitekim Kartalspor, Erol Kapusuz yönetiminde çıktığı ilk üç karşılaşmasından galibiyetle ayrılarak yüzleri güldürmeye başlamışken araya giren Balya Belediyespor mağlubiyeti camiayı huzursuz etti.

Zor zamanda oyuncu takviyesi isteyen fakat, tercihlerini yanlış kullanan Erol Kapusuz, bu noktada güven kaybederken ilerleyen haftalarda oyun anlamında Kartalspor’u istenilen seviyeye de çıkartamayınca son oynanan ve 3-1 mağlubiyetle sonuçlanan Çayırovaspor maçı tarafları ayrılık noktasına getirdi.

Kulüp tarafından henüz bir açıklama yapılmasa da, son edindiğimiz bilgilere göre teknik ekibin, futbolcu ve çalışanlarla vedalaştığı, yönetime de istifalarını sunduğu yönünde.